בלב הבקעה, בין נופים יפים ופסטורליים שוכנת לה אולפנת צביה בקעת הירדן.
האולפנה, ביוזמתם של אנשי הבקעה וראש המועצה, נוסדה לפני שש שנים כדי לתת מענה חינוכי ותורני איכותי לבנות הבקעה והאזורים הקרובים אליה.
כיום האולפנה מונה כ-240 בנות המגיעות אלינו מכל רחבי הארץ. לכתות ט'- יב' אפשרות ללינה חלקית או מלאה בפנימיה.
בשנת תשפ"ג האולפנה פתחה חטיבת ביניים לבנות כתות ז' – ח' מיישובי הבקעה ללא פנימייה.

מה מחכה לך באולפנה?

צוות נפלא ואיכותי, מסור, מקצועי ומגוון, הנותן מענה הן בשעות הלימוד והן בשעות הפנימייה. כולנו כצוות רואים את הבת ומנסים לקדם אותה כל הזמן להתפתחות ובניית אישיות.
מבחינה לימודית-  בנות האולפנה מגיעות להישגים לימודיים גבוהים בזכות מענה נכון ומדויק לכל בת. קיימות אפשרויות שונות מבחינת הרמה הלימודית כדי להוביל להצלחה ומימוש עצמי של כל תלמידה. מבחינתנו, מילות המפתח בדרך להצלחה לימודית הינן: אחריות, התמדה ורצון.

מבחינה חברתית-  האווירה באולפנה היא כפרית, משפחתית וחמה, אנו מאפשרים מסלול של פנימייה וחצי פנימייה מה שמאפשר לתלמידות להתגבש גם מעבר לשעות הלימודים. תרומתה של הפנימיה לעיצוב האישיות של הבת רבה. ישנן חוגי העשרה במגוון תחומים. הצוות שלנו דוגל בשיח פתוח ויחס אישי לכל בת ובת מתוך רצון לחיבור אמיתי שיוביל להעצמה אישית. כמו כן, ישנן פעילויות חברתיות מגוונות ותוכניות העשרה רבות.

מבחינה תורנית- באולפנה קיימת אווירה תורנית שבאה מתוך חיבור ועומק לתורה ולכל נתיבותיה. אנו פועלים כדי להביא לבחירה של הבת בחיי אמונה ויראת שמים.

מבחינה ציונית- הזדמנות להיות שותפה בהמשך המפעל הציוני של יישוב בקעת הירדן.

אנו מאמינים ביכולת של כל בת להוציא את עצמה לפועל ולחיות חיים משמעותיים של גודל, נתינה, למידה ומעורבות חברתית. אנו מאמינים ביצירת אמון ושיח עם הסביבה בה הבת פועלת ומפתחת את עצמה מתוך בטחון עצמי ושמחת חיים.

אנו מאמינים במעורבות חברתית ולאומית ואהבת התורה והארץ דרך השתייכות לבקעת הירדן.

האולפנה ממוקמת בישוב חמרה ומשתרעת על מתחם גדול, בין עצים ושדות בלב הבקעה, מקום שמאפשר לחיות במרחב נפשי ופיזי ומאפשר לכל בת לצמוח ולהתפתח.

חפשו אותנו גם באתר שלנו אולפנת צביה בקעת הירדן ובפייסבוק.