ועדת הנחות בארנונה
    יו"ר – אורית ארציאלי מזכיר/גזבר
    חברים - עו"ד שייקה אברהם – יועמ"ש, ניקול זר אביב – רווחה, רונן פסטרנק – גביה
    חברי מליאה- אליקו מנדלבאום, נדב בן עמי             

    ועדת מכרזים
    יו"ר – חגי יהודה - שירותים עירוניים
    חברי מליאה – בני צדוק, רינת ארנרייך, בן פינץ, תמסית סלומון 


    ועדת ביקורת
    יו"ר – ציון שטרית – מבקר המועצה
    חברי מליאה – תמסית סלומון, שלומי בן חמו, אליקו מנדלבאום


     
    ועדת בטחון
    יו"ר – הדס צור גוזלן– קב"ט
    חברי מליאה –ינון רוזנבלום, 

    רבש"צים – עודד שבת, אופיר מדהלה, 

     
    ועדת איכות הסביבה
    יו"ר – אורית ארציאלי
    חברים - חגי יהודה, צבי אבנר
    חברי מליאה – ברק וייס , שלומי בן חמו, גבי אסולין, ניר דרור
     
    ועדת תמיכות
    חברים -
    אורית ארציאלי, הנאווה כהן הלל, יועמ"ש המועצה

     

    ועדת רכש
    יו"ר – חגי יהודה
    חברים – צבי אבנר,  אורית ארציאלי


    ועדת צמיחה דמוגרפית
    יו"ר - אורית ארציאלי
    חברים - שרון דיירי, נורית מתנ"ס
    חברי מליאה - גבי אסולין, אורטל כהן

    ועדת חינוך
    יו"ר - נאוה כהן הלל
    חברי מליאה - ארי לנדסמן, עמיחי רובין, ניר דרור

    ועדת כספים
    יו"ר - דויד אלחייני - ראש המועצה
    חברים - אורית ארציאלי, רונן פסטרנק , קלאודיה פואנטס

    ועדה חקלאית
    יו"ר - צבי אבנר
    חברי מליאה - שמיליק בן שאול, אליקו מנדלבאום, נדב בן עמי


    ועדת מל"ח - משק לשעת חירום
    יו"ר - דויד אלחייני - ראש המועצה
    מרכזת הועדה: אורית ארציאלי
    ממונה בטחון: הדס צור גוזלן
    ממונה על המים - חגי יהודה
    מהנדסת: זהבה אדלשטיין
    עוזר מנהלי - צביאלה מדהלה
    ממונה על חשמל - רפי מור יוסף
    ממונה על הדלק - תמר דה ולנסה
    ממונה על תחבורה - אבי בן שטרית
    ממונה על מזון - שולמית קמינסקי
    ממונה על כ"א - רוסי גל שחק
    ממונה על בריאות - אושרה יחיא
    ממונה על תברואה - אילן משה
    ממונה על מידע לציבור - אורית ארציאלי
    ממונה על חינוך - נאוה הלל כהן
    אחראי על חקלאות - צבי אבנר
    יו"ר ועדת פס"ח - ניקול זר אביב

    עמותת המתנ"ס
    יו"ר – בני צדוק
    מנהלת - חוי אייל
    חברים – אורית ארציאלי, נאוה הלל כהן
    נציגי ציבור – מלי סלומי, הילה עטיה
    נציגי החברה למתנ"סים - אתי יריב, חגי עטיה


    דירקטוריון חברה כלכלית
    יו"ר – דויד אלחייני – ראש המועצה
    חברים – אורית ארציאלי, צבי אבנר
    חברי מליאה – אורי כרמיאל, עמיחי רובין
    נציג ציבור – חנה הכרמי
     
    מועצה דתית
    יו"ר – שלום קופרמן
    חבר מליאה
     
    מט"י
    יו"ר – דויד אלחייני – ראש המועצה
    חברי מליאה – אורי כרמיאל, שלומי בן חמו

    ועדת תיירות

    יו"ר - גילה לוי
    חברי מליאה - מלי חייקין, אורטל כהן, אליהו עטיה

     

    ועדת הנצחה
    יו"ר - ניקול זר אביב
    חברים - אושרה יחיא, ליאורה חסון, חוי אייל , אורית ארציאלי, נאווה כהן הלל

     

    ועדה למאבק בסמים
    ברק וייס