בס"ד  

  ממ"ד "תמר" הוא בית ספר ממלכתי דתי צומח משותף לכל ילדי הישובים הדתיים בבקעת- הירדן.
  בבית ספר לומדים כיום 270 תלמידים עד כתה ד'. צוות ביה"ס מונה כ- 35 עובדים: מורות, סייעות, מטפלות ועובדי מנהלה, את בית ספר מנהל מיום הקמתו ניר דוד.
  ביה"ס שנחנך בשנת תשע"ו נכנס למשכן הקבע בשנת תשע"ח מבנה בית ספר כולו בקומה אחת, מעוצב מחד בקו טבעי עם דגש על חיבור לקרקע ומאידך בנוי בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, ומשתרע על שטח גדול ובו מבנים חד קומתיים, מגרשי משחקים ומדשאות רחבות ידיים.
  דרכו החינוכית של בית ספר.
  • בית ספר כקהילת בקעת הירדן המבנה הפיזי והתפיסתי של בקעת הירדן יצר מצב שבית ספר משמש כמקום כינוס משמעותי יחידי לכל הישובים, כשהמטרה לבנות קהילה שמורכבת מ"מעורב ירושלמי" של בקעת הירדן.

  • בית הספר יפעל מתוך תפישה מתכללת, כלומר: התייחסות למכלול המרכיבים של פעילות כדי לשלבם כגוף אחד המתנהל בצורה סימביוטית.


  • אף תלמיד לא נשאר מאחור! אנו מתחייבים לעשות הכל לקידומו האישי של כל תלמיד, חלק מהמכובדות של בית ספר היא הידיעה באיזה מצב רגשי ולימודי נמצא כל תלמיד ותלמיד, ולוודא שכל תלמיד יקבל את העזרה הרגשית והלימודית הדרושה לו.

  • מצוינות! מצוינות הוא תהליך התפתחותי במימוש יכולות, יחסי ומצטבר בזיקה לנקודת הפתיחה ממנה החל הפרט או הארגון. המצוינות מתבטאת בכישורים מגוונים.
  ביה"ס מקדם ומטפח פעילות חברתית ערכית רחבה בתחומים רבים: מפתח הל"ב, כישורי-חיים, זה"ב, קידום בריאות, טיפוח אמנויות, תכניות למניעת אלימות ושיפור השיח המיטבי, טיולים וסיורים לטיפוח המורשת והחיבור לעם ישראל ארץ ישראל ותורת ישראל.