ועדת הנחות בארנונה
    יו"ר – אורית ארציאלי מזכיר/גזבר
    חברים - עו"ד שייקה אברהם – יועמ"ש, ניקול זר אביב – רווחה, רונן פסטרנק – גביה
    חברי מליאה- יעקב גרינברג, משה דרמר, ברק וייס

    ועדת ערר בארנונה
    יו"ר – עו"ד טלי חץ
    חברים – ברוך טסלר, שוקי גלבוע, יוסי קירשברג  (בהרכבים שונים)
    מנהלת ארנונה – אורית ארציאלי

    ועדת מכרזים
    יו"ר – סלומון תמסית
    חבר – אורית ארציאלי מזכיר/גזבר , חגי יהודה - שירותים עירוניים
    חברי מליאה – בני צדוק, דוד אוזנה, אופיר מדהלה, איתן רחימפור

    ועדת ביקורת
    יו"ר – ציון שטרית – מבקר המועצה
    חברי מליאה – יוסי יעקובוביץ, דני ממן, אופיר מדהלה

    ועדת מלגות
    יו"ר - אורית ארציאלי - מזכיר/גזבר
    חברי מליאה - אופיר מדהלה , ברק וייס

    ועדת בטחון
    יו"ר – גיל מימון
    חבר – גדי כץ – מנהל מח' בטחון
    חברי מליאה – אופיר מדהלה ,שחר מידאני
    נציגי ציבור – יניב להב, יוסי שמולי, אוני דביר, מישאל חייקין
    רבש"צים – נדב בן עמי, שמעון כרמיאל, רמי בן פזי

    ועדת איכות הסביבה
    יו"ר – אורית ארציאלי
    חברים - חגי יהודה, צבי אבנר,
    חברי מליאה – רמי כפיר,  חנן פסטרנק, דוד אוזנה, משה דרמר

    ועדת פרוגרמות
    יו"ר - צבי אבנר
    חברים – דויד אלחייני – ראש המועצה, יובל פונק – החטיבה להתיישבות, דוד עמר – החטיבה להתיישבות

    ועדת רכש
    יו"ר – חגי יהודה
    חברים – גדי כץ, אורית ארציאלי

    ועדה לקבלת עובדים
    יו"ר – אריה כהן – ראש מוא"ז מגילות ים המלח
    נציג הרשות – דויד אלחייני – ראש המועצה
    נציג מ. הפנים – אבנר כהן – מ"מ ממונה
    נציג ההסתדרות – עו"ד ליאת
    נציג ציבור – מגי מיודק
    מזכירת הועדה – אורית ארציאלי

    ועדת מל"ח - משק לשעת חירום
    יו"ר - דויד אלחייני - ראש המועצה
    מרכזת הועדה: אורית ארציאלי
    ממונה בטחון: גדי כץ
    ממונה על המים - חגי יהודה
    מהנדסת: זהבה אדלשטיין
    עוזר מנהלי - צביאלה מדהלה
    ממונה על חשמל - ארמונד מור יוסף
    ממונה על הדלק - תמר דה ולנסה
    ממונה על תחבורה - אבי בן שטרית
    ממונה על מזון - שולמית קמינסקי
    ממונה על כ"א - רוסי גל שחק
    ממונה על בריאות - אושרה יחיא
    ממונה על תברואה - אילן משה
    ממונה על מידע לציבור - אורית ארציאלי
    ממונה על חינוך - נאוה הלל כהן
    אחראי על חקלאות - צבי אבנר
    יו"ר ועדת פס"ח - ניקול זר אביב

    עמותת המתנ"ס
    יו"ר – בני צדוק
    מנהלת - חוי אייל
    חברים – אורית ארציאלי, נאוה הלל כהן
    חברי מליאה – סלומון תמסית, ברק וייס, 
    נציגי ציבור – מלי סלומי, גבי בורסוק, מוטי גודמן
    נציגי החברה למתנ"סים - אתי יריב, חגי עטיה


    דירקטוריון חברה כלכלית
    יו"ר – דויד אלחייני – ראש המועצה
    חברים – אורית ארציאלי, צבי אבנר
    חברי מליאה – יעקב גרינברג, אורי כרמיאל, בני צדוק
    נציג ציבור – משה הכרמי

    עמותת בי"ס "ירדן"
    דויד אלחייני – ראש המועצה
    שלמה ללוש – ראש מ.מ. מעלה אפרים
    נאוה כהן הלל – חינוך
    מנהל בי"ס - אילנית יהודה

    מועצה דתית
    יו"ר – שלום קופרמן
    חבר מליאה – רמי כפיר
    נציגי ציבור – יואל אלמוג, מירב אלוש, דורון טל, דוד אורן, שמאי פורייטר, אביגדור ארבל

    מט"י
    יו"ר – דויד אלחייני – ראש המועצה
    חברי מליאה – אורי כרמיאל

    ועדת קבלה אזורית

    יו"ר - יעלי קורץ
    נציג התנועה המיישבת - עפ"י השתייכות הישוב
    נציג החטיבה להתיישבות - אלכס גורסקי
    2 נציגי הישוב